O kapele

Naše rodinná kapela vznikala postupně, jak její jednotliví členové dorůstali. Teď nás tedy potkáte v tomto složení a obsazení:

Bohuslav Zavřel st. Bohuslav Zavřel st.

Otec, zakladatel a vlastně stvořitel kapely. Umělecký vedoucí, garant vysoké úrovně našich výkonů. Když zrovna nehraje v kapele, učí hudbě děti v ZUŠ ve Vlašimi a v Divišově. Ve (veškerém) zbylém čase píše noty, ale prý už opravdu poslední. Vděčíme mu nejen za naši hudební průpravu, ale i za aranže téměř všech písní a skladeb, které můžete v našem podání slyšet. Nástroje: klávesy, baskřídlovka, trombon a zpěv.

Karel Zavřel Karel Zavřel

Syn s pořadovým číslem 1. V kapele zajišťuje kromě zpěvu, kytar a baskřídlovky také péči o zvuk a aparaturu. Jednatel kapely. Mimo naše hudební uskupení je učitelem (ano, jako táta), ovšem nikoli hudby, ale matematiky, fyziky a podobných zábavných předmětů.Bohuslav Zavřel ml. Bohuslav Zavřel ml.

Syn v pořadí druhý. Hrajeme-li právě bigbeat, hledejte ho za hradbou činelů a bicí soupravy. V ostatních žánrech se prosazuje jako výborný trumpetista.
Martin Zavřel Martin Zavřel

Třetí v pořadí. Také obvykle k vidění za bicí soupravou, kterou pak pohotově vystřídá za trubku. Když chce, umí zahrát i na saxofon, ale to je prý za příplatek. Oficiální (dobrovolný) řidič kapely.
Filip Zavřel Filip Zavřel

Čtvrtý. Vyučený klavírník a kytarář zajišťuje nejen servis, ale dokonce i tvorbu našich strunných nástrojů. V kapele pak obstarává basovou sekci, a to buď na basovou kytaru, nebo na tubu, jak se to zrovna hodí. Někdy se mu v ruce leskne i baskřídlovka.